Oliwa

Zamiast ciężkich sosów stosujemy oliwę, która nie zniekształca smaku i podkreśla walory potraw. Oferujemy kilka wariantów, od tradycyjnej vergine poprzez czosnkową, na pikantnej kończąc. Wszystkie przygotowujemy osobiście wg autorskich receptur.

Panini

Panini powstaje na bazie naszego słynnego ciasta, stworzonego z włoskiej mąki 00. Ta znakomita, aromatyczna kanapka składa się ze składników dostarczanych przez lokalnych dostawców oraz z wędlin i serów, w zależności od kompozycji, importowanych z Włoch. Obejrzyj proces powstawania kanapki i efekt finalny.

Ciasto

Opracowaliśmy unikalną recepturę, dzięki czemu nasze ciasto pozostaje niezmiennie cienkie i chrupiące. Włoska mąka 00 oraz 24 godzinny czas fermentowania to klucz do sukcesu.

Podgrzewane torby

Nasze pizze powstają od podstaw, nie uznajemy półśrodków i mrożonek, co wiąże się z dłuższym czasem oczekiwania na dostawę. Aby zadbać o komfort naszych klientów, dostawców wyposażyliśmy w specjalnie podgrzewane torby, dzięki którym nasze produkty zachowują niezmiennie wysoką temperaturę .

KONTAKT

tel. 666 396 297

ul. Piotrkowska 31, Kielce

Pon-Czw
11-22 

Pt:
11-23

Sob:
12-23

Nd:
12-22

* zamówienia przyjmujemy do 30 min przed zamknięciem lokalu